نتایج جستجو برای عبارت :

کد آوای انتظار آلبوم قله امیرعباس گلاب - ویژه خطوط همراه اول

دانلود آلبوم امیر عباس گلاب قله
Download Album Amir Abbas Golab Ghole
دانلود البوم قله از امیر عباس گلاب با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
انتشار بزودی از پلی نیو موزیک …
برای دانلود آلبوم جدید به ادامه مطلب مراجعه کنید …
دانلود آلبوم امیر عباس گلاب قله با لینک مستقیم و پخش انلاین
بزودی …
دانلود آلبوم جدید  امیر عباس گلاب  قله
دانلود آلبوم جدید <b>  امیر عباس گلاب به نام قله</b> با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آلبوم
<b> Download New Album by Amir Abbas Golab Called Ghole </b>

برای دانلود این آلبوم روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود آلبوم  امیر عباس گلاب  قله
دانلود آلبوم جدید <b>  امیر عباس گلاب به نام قله</b> با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آلبوم

در ۱۹ خرداد ۹۴ بهرام نورایی آلبوم اشتباه خوب رو توئیت کرد. تا اینکه در ۲۶ خرداد اعلام کرد که آلبوم اشتباهخوب با ۱۶ آهنگ و آهنگسازی مهدیار آقاجانی در ۱۳ تیر ۹۴ منتشر خواهد شد آلبوم برای فروش در آمازون قرار گرفته این آلبوم یکی از بهترین و بزرگترین آلبوم های موسیقی رپ فارسی است است،که شبیه به یک فیلم نامه می باشد و دارای چند بخش و یک استایل چند بعدی است.
کد آوای انتظار آلبوم قله امیرعباس گلاب - ویژه خطوط همراه اول 

نام آهنگ
 کد

بازی آخر 1
 48465

بازی آخر2
 48466

بازی اخر3
 48467

بهم خندید 1
 48468

بهم خندید 2
 48469

بهم خندید3
 48470

چشم سیاه 1
 48472

چشم سیاه2
48473

چشم سیاه3
 48474

دیدار آخر1
 48476

دیدار آخر2
 48477

دیدار آخر3
 48478

فقط برو 1
 48480

فقط برو 2
 48481

قله 1
 48483

قله 2
 48484

خاک طلایی 1
 48485

خاک طلایی2
 48486

خاک طلایی3
 48487

خوشبینم 1
 48488

خوشبینم2
 48489

خوشبینم3
 48490

خوشبینم1(پیانو)
 48502

امیرعباس گلاب خواننده سبک پاپ و راک است
امیرعباس گلاب
تولد: ۲۴ آبان ماه ۱۳۶۵
ملیت: ایران
سبک‌(ها): پاپ و راک
ساز(ها): گیتار و پیانو
زمینهٔ فعالیت: خواننده و آهنگساز
امیرعباس گلاب که در ۲۴ آبان سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شد و از سن ۷ سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد وی ۱۴ سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و گرایش به سبک پاپ و راک آورد.
وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.
بیوگرافی امیر عباس گلاب خواننده
ادامه مطلب
گلاب : دوستم اینقدر دختر خوبیه :)))من: خبگلاب : میگه من دوست معمولی هم دارممن به حالت غش کردن نمادینگلاب : عه گوش کن لوس نشومن :الان دوست معمولی داره دختر خوبیه ؟؟گلاب : نه کلی گفتم ، اسمش کمیله، کمیل قاسمیمن : عهههههه ، میشناسم ،کشتی گیرررررهگلاب : نه اصلا فکر کنم فامیلیش یک چیز دیگه باشهو گلاب همچنان در حال حرف زدن  گفتم گلاااااااب من اصلا با کمیل عکس دارم بزار بهت نشون بدم ، بعد سلفی خودم با سر در مسجد کمیل ابن زیاد رو بهش نشون دادم گلاب من : گلا
خواص گلاب برای پوست بسیار زیاد است. قرن‌هاست که مردم این سرزمین برای مراقبت از پوست خود از گلاب استفاده می‌کنند. امروزه در تمام دنیا هم خواص گلاب برای پوست صورت مورد توجه پزشکان و متخصصان زیبایی و سلامت قرار گرفته است. گلاب به علت داشتن خاصیت نرم کنندگی، آرام‌بخشی و جوان‌سازی، در محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین به صورت مجزا مورد استفاده قرار می‌گیرد. گلاب برای انواع پوست مناسب است که شامل پوست‌های خیلی حساس هم می‌شود. از دیگر فواید گل
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود. 
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود.
خاصیت های گلاب
گلاب چه خواصی دارد؟
درمان آکنه و جوش صورت
شما اگر از صابون به صورت مکرر استفاده کنید قطعا تعادل پوست خود را به هم می زنید، این امر باعث می شود تا باکتری ها بر روی بدن انسان رشد کرده و باعث ایجاد جوش و آکنه شوند. گلاب دارای خواص ضدباکتریایی می باشد که با این موضوع مبارزه می کند.
شما برای از بین بردن آکنه و جوش صورت می توانید از گلاب استفاده کنید چرا که درمان طبیعی می باشد.

ادامه مطلب
آلبوم بی نام دانلود قانونی آلبوم بی نام محسن چاوشی Mohsen Chavoshi آلبوم قمارباز محسن چاوشی
آلبوم شنیدنی محسن چاوشی به نام بی نام توسط این وبلاگ در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت .
محسن چاوشی یکی از محبوب ترین خواننده های موسیقی پاپ کشور است که در طول چند سال فعالیت خود آلبوم های زیادی را چه به صورت غیرمجاز و زیرزمینی، مجاز و اپیزودیک و اینترنتی وارد بازار کرده است، آخرین آلبوم منتشر شده از او ابراهیم نام دارد و انتظار می رود بزودی، آلبوم "بی نام"
گلاب:امروز آزمون داشتیم!
من:خوب،چطور بود
گلاب:نمی دونم ، همه سوالات رو زدم به جز علوم و ریاضی
من: یک دونه سوال هم نزدی؟!
گلاب:چرا،چرا،شانسی زدم !
من:
گلاب:البته قرآن و فارسی رو صد زدم.
من:مگه پاسخ نامه داشتی ؟!
گلاب :نه.
من:بعدا سوالات رو چک کنگلاب با بی تفاوتی : حوصله نداشتم ، سوالات آزمون رو نیاوردم
من:/:/:/:/:/
ماه رمضون ، روزه میگیریم که حال فقرا رو درک کنیم ، الان اینترنتمون رو قطع کردم که حال  مردم کره شمالی رو درک کنیم ، گمونم حکمش مثل ماه رمضونه و ثواب هم داره منتها این مدل شمسیشه ، حالا هی ناشکری کنین، قدر نمیدونین که،مرسی اه:)
خدایا یعنی کی کره شمالی به کره جنوبی تبدیل میشه ؟؟ کی ماه رمضون اهوراییمان تمام مِرِه؟

پ.ن: من: گلاب اینترنت وصل شد ، گلاب : دروغ میگی من : آره ، گلاب : همانا تو از دروغگویانی ، بخورید و بیاشامید ولی دروغ نگویید :/ ، من : ا
آین آلبوم جدید اکسو از زیر گروه چانهون است که شمال دو عضو به نام های پارک چانیول و اوه سهون دوتا از رپر های گروه اکسو ساخته شده.اکثر آهنگ های آلبوم جنبه ی تابستانی و شاد دارند و در متن آهنگ به مشکلات همیشگی ایدول ها اشاره شده...❤️
این آلبوم شامل شش آهنگ فوق العاده زیباست:
1-what a life 
2-just us 2
3-closer to you
4-Borderline
5-Roller coaster 
4-Daybremin
امیدوارم این آلبوم رو دوست داشته باشید❤️
اوپدویی شو/یه سر بزن
نکات مهمی که باید در مورد گلاب و فواید فوق العاده آن بدانید.
گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد. این گل بهاری از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد رویش دارد و از خواص درمانی فراوانی برخوردار است.
گلاب معروفترین نوع عرقیات است که از گل سرخ گرفته می شود. گفته می شود که حضرت محمد(ص) از عطر این گل استفاده می نمودند و به همین دلیل گل سرخ را با نام گل محم
دانلود آلبوم جدید علی راسخ و مصیر"عال بمب"®️
لیست موزیک های آلبوم:
▪︎ 1.صدر جدول
▪︎ 2.حرم سرا
▪︎ 3.عال بمب
▪︎ 4.Hands Up
▪︎ 5.بالام خوب
6.outro

اولین آلبوم رسمی" راسخ و مصیر"
.
برای دانلود آلبوم بصورت تکی به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
گلاب؛ راز زیبایی و جوانی
خواص گلاب برای پوست به قدری زیاد است که سالیان متمادی است که انسانها برای مراقبت از پوست خود از گلاب استفاده می کنند. گلاب حاوی ویتامین های A، E و C بوده و برای انواع پوست مناسب است و گذاشتن آن بر روی پوست باعث شادابی و نشاط می شود.
گلاب، علاوه بر آنکه عطر و طعم بی نظیری دارد؛ برای تهیه بسیاری از دسرهای ایرانی نیز مورد استفاده قرار گرفته و خاصیت ضدعفونی کننده دارد و از ایجاد تحریکات پوستی جلوگیری می کند.
گلاب یکی از بهتر
نکات مهمی که باید در مورد گلاب و فواید فوق العاده آن بدانید.

گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد. این گل بهاری از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد رویش دارد و از خواص درمانی فراوانی برخوردار است.
گلاب معروفترین نوع عرقیات است که از گل سرخ گرفته می شود. گفته می شود که حضرت محمد(ص) از عطر این گل استفاده می نمودند و به همین دلیل گل سرخ را با نام گل م
آلبوم جعبه گل حدود 200 تصویر هست که برای زیباتر شدن و آسودگی شما، اون را به صورت ویدیویی زیبا همراه با موسیقی ایجاد کردم
و اکنون به صورت 3 فایل مجزا اماده دریافت است.
آلبوم جعبه گل شامل 3 بخش است:
بخش 1 : تصاویر جعبه گل های ساده مستطیل شکل
بخش 2: تصاویر جعبه گل های قلبی
بخش 3: تصاویر متنوعی از جعبه گل ها

نکته:به خاطر امنیت کار، مجبور شدم کارم را قفل گذاری کنم. به همین خاطر فقط بر روی لپ تاپ و کامپیوتر قابل اجراست.
لطفا بعد از دانلود، فایلها را فقط روی
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
طرز تهیه حلوا زعفرانی
حلوا زعفرانی با آرد سفید یکی از پرطرفدارترین انواع حلوا ایرانی است که در ادامه این مقاله طرز تهیه حلوا زعفرانی با آرد سفید به همراه طرز تهیه شهد حلوا با گلاب و زعفران را به شما خانم های عزیز آموزش خواهیم داد اگر طرز پخت حلوای زعفرانی را نمی دانید با این مطلب از سایت سماتک همراه ما باشید.
مواد لازم برای تهیه حلوا زعفرانی
آرد سفید: ۲ فنجان سر پر
روغن جامد: ترجیحا حیوانی ۲ قاشق غذاخوری
روغن مایع: یک چهارم فنجان
شکر: یک لیوان
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
⚫️ 21 فوریه، ساعت ۱۲:۳۰ شب :- پیش نمایش ۳۰ ثانیه‌ای از تایتل ترکِ ON در TikTok
⚫️ 21 فوریه، ساعت ۶:۳۰ صبح :- وی‌لایوِ ویژه‌یِ کامبک با آلبوم Map Of The Soul:7
⚫️ 21 فوریه ، ساعت ۱۲:۳۰ ظهر:- انتشارِ آلبوم Map Of The Soul:7 همراه با انتشارِ Kinetic Manifesto Film 
⚫️ 21 فوریه ، ساعت ۱۶:۳۰ بعد از ظهر:- مصاحبه‌ی زنده‌ی بی تی اس در برنامه‌ی The Today Show 
⚫️ 24 فوریه :- کنفرانس خبریِ آلبوم Map Of The Soul:7 در سئول 
⚫️ 25 فوریه ، ساعتِ ۸:۰۰ صبح:- پخش برنامه‌ی Tonight Show With Jimmy Fallon که از پیش ضبط شده
دانلود فول آلبوم فریان + پخش آنلاین
دانلود تمام آهنگ های فریان بصورت یکجا با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰
کاملترین فول آلبوم فریان ( آرشیو فول آلبوم آهنگ های فریان )
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید …
دانلود فول آلبوم فریان – تمام آهنگ های جدید و قدیمی فریان

با آلبوم عکس دیواری می توانید همه خاطرات قشنگ خود را جلوی چشم قرار دهید لذت ببربد. در اینجا روش درست کردن دو مدل آلبوم خاطرات دیواری مدل حلقه و ریسه ای یاد داده شده است. شما هم به راحتی می توانید این آلبوم ها را در خانه درست کنید.
ادامه مطلب
دانلود اهنگ دیدمت ای وای عقل از سرم افتاد 
دانلود اهنگ امیرحسین گلاب دیدمت ای وای عقل از سرم افتاد
دانلود ترانه جدید امیرحسین گلاب به صورت کامل با نام وقتی دیدمت ای وای عقل از سرم افتاد با کیفیت عالی و لینک مستقیم همراه با متن و شعر در وبلاگ دی ال موزیک
متن اهنگ وقتی دیدمت ای وای عقل از سرم افتاد
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب به نام بماند
AmirAbbas Golab - Bemanad
ترانه : علی بحرینی ؛ موزیک : امیر عباس گلاب ؛ تنظیم : مهیار رضوان
+ متن ترانه بماند از امیرعباس گلاب
بماند که میشد کنارم بمانی نماندی / بماند که کار دلم را به حسرت کشاندی
همه دلخوری های ریز و درشتم بماند / غروری که آن را به پای تو کشتم بماند

ادامه مطلب
دانلود آلبوم جدید مهراد هیدن به نام صفر
Download New Album Mehrad Hidden Called Sefr
دانلود آلبوم صفر از مهراد هیدن
آلبوم جدید مهراد هیدن به نام صفر رو میتونید بصورت مستقیم از سایت دانلود کنید. آلبوم جدید صفر از مهراد هیدن با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ در سایت قرار داده شده، همچنین میتونید قبل دانلود با پخش آنلاین آلبوم صفر مهراد هیدن رو گوش بدین.
ادامه مطلب
گلاب پاش مسی میناکاری محصولی بسیار زیبا از صنایع دستی اصفهان است. گلاب پاش مسی میناکاری شده را می توان هم بصورت تزئینی در ویترین منزل خود نگه داشته و هم بصورت کاربردی به عنوان گلاب پاش استفاده نمائید. گلاب پاش مسی میناکاری حاصل دست هنرمندان اصفهانی است که با رنگ های زیبا و شاد مینایی اثری ماندگار را خلق نموده . دقت و کار استادانه در ساخت گلاب پاش مسی قلمزنی میناکاری باعث می گردد با نگاه کردن به آن حس آرامشی که تداعی کننده نقوش سنتی ایرانی ا
گل محمدی گلی زیبا از طبیعت و نماد عشق است و مزایای زیادی دارد که می تواند برای هر شخصی مفید باشد. گلاب از فرآورده های اصلی گل محمدی است که تاثیر فوق العاده ای در سلامت پوست و کاهش اضطراب دارد و علاوه بر آن خواص درمانی فوق العاده ای برای چشم دارد. در زندگی روزمره بیشتر افراد ساعتها در برابر صفحه کامپیوتر میگذرانند که برای چشم ها مضره و آلودگی محیط زیست هم باعث آسیب رسیدن به چشم می شود. خواص درمانی گلاب برای مراقبت از چشم مناسب است. بنابراین در ا
دانلود آلبوم محسن چاوشی بی نام
Download New Music Mohsen Chavoshi – No Name
” دانلود یکجا و تکی + تیزر تصویری “

دانلود آلبوم محسن چاوشی بی نام با لینک مستقیم

دانلود آلبوم محسن چاوشی بی نام

پس از مدت ها و بعد از انتشار آلبوم ابراهیم اینبار همراه هستیم باپخش آلبوم جدیدی از این خواننده خوش صدا با نام بی نامطبق گفته این خواننده نامی برای این آلبوم انتخاب نشدهاین آلبوم طبق گفته خواننده 8 تا 10 ترک خواهد داشت
+++
لیست ترک های آلبوم بی نام محسن چاوشی :

1 : قوم به حج
ترانه : علی بحرینی ؛ موزیک : امیر عباس گلاب ؛ تنظیم : مهیار رضوان+ متن ترانه بماند از امیرعباس
گلاب

ادامه مطلب
ترانه : علی بحرینی ؛ موزیک : امیر عباس گلاب ؛ تنظیم : مهیار رضوان+ متن ترانه بماند از امیرعباس
گلاب

ادامه مطلب
خواص گلاب برای شادابی پوستگذاشتن گلاب بر پوست، باعث شادابی می‌شود. گلاب برای انواع پوست مفید است و پوست را نرم و شاداب می‌کند. حتی قرمزی پوست را نیز می‌توان با گلاب کاهش داد. می‌توانید گلاب را به وان حمام خود اضافه کنید.۳. روشن کردن پوستخاصیت دیگر گلاب، توانایی آن در روشن کردن پوست است. این توانایی به دلیل وجود ویتامین A و E است که سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد. بنابراین پوستی شاداب‌تر و روشن‌تر جایگزین پوست قبل می‌شود.۴. رفع خشکی پو
• استشمام شبانگاه گلاب موجب گرمی مغز می شود.
• مسهل و مفید در درمان یبوست
• نوشیدن آن خنک کننده و نرم کننده برای پوست‌های حساس است.
• نوشیدن آن متعادل کننده پوست‌ های چرب است.
• نوشیدن گلاب، جوان‌ کننده پوست‌های پژمرده است.
ادامه مطلب
بهبود پوست های خشک با گلاب 

یکی از کاربردهای مهم گلاب بهبود و درمان پوست های خشک و حساس است. ماسک کردن گلاب روی پوست یا جایگزین کردن آن به جای شیرپاک کن توسط افرادی که پوست خشک یا حساس دارند موجب می شود تا به مرور پوست آنها طراوت و نشاط خود را به دست آورد. بهترین روش برای ماسک کردن گلاب روی پوست آن است که پارچه ای نخی و تمیز را به گلاب خالص آغشته کنید و آن را برای 20 دقیقه روی صورت تان بگذارید. این کار بعد از هر بار استحمام تاثیر درمانی بیشتری د
ماسک گلاب جهت طراوت و تازگی پوست

پس از هر بار استحمام که منافذ پوست بازتر هستند، گلاب را به پوست صورت بمالید. در این حالت اسانس موجود در گلاب به سرعت جذب پوست می‌شود که با توجه به اثرات آن در افزایش جریان خون، باعث شادابی پوست می‌گردد. البته استفاده مداوم از این روش می‌تواند این اثرات مطلوب را ایجاد کند.

دیروز داشتم آلبوم عکس هامو عوض میکردم و به این فکر میکردم قشنگی عکسی که گرفته میشه به اینه که چاپ بشه و توی آلبوم عکس‌ها جا بگیره نه اینکه توی گوشی و لپتاپ بمونه و فقط برای پروفایل استفاده بشه! دلم میخواد عکس هام رو چاپ کنم و بذارم توی آلبوم و گاهی این گذر عمر رو ورق بزنم و لبخند بزنم شایدم از دلتنگی آه بکشم. 
خیلی وقته از خودم عکس نگرفتم و نگرانم نکنه از این دهه ی زندگیم توی آلبومم عکسی نداشته باشم. 

چاپ آلبوم دیجیتال
چاپ آلبوم دیجیتال یکی دیگر از ابزارها و امکاناتی است که در حوزه دیجیتال طرفداران بسیاری دارد. کافی است شما در مرورگر خود واژه «چاپ آلبوم دیجیتال» را جستجو کرده و به تعدادی از لینک های آن رجوع کنید. خواهید دید که مراکز مختلف چاپی با انواع و اقسام امکانات، تخفیفات و استفاده از ابزارهای روز سعی در جلب رضایت شما دارند. آلبوم های دیجیتال جزو لاینفک مجالس شده است و بسیاری از زوج های جوان به دنبال چاپ این نوع آلبوم برای ثبت خاطر

چاپ آلبوم دیجیتال
چاپ آلبوم دیجیتال یکی دیگر از ابزارها و امکاناتی است که در حوزه دیجیتال طرفداران بسیاری دارد. کافی است شما در مرورگر خود واژه «چاپ آلبوم دیجیتال» را جستجو کرده و به تعدادی از لینک های آن رجوع کنید. خواهید دید که مراکز مختلف چاپی با انواع و اقسام امکانات، تخفیفات و استفاده از ابزارهای روز سعی در جلب رضایت شما دارند. آلبوم های دیجیتال جزو لاینفک مجالس شده است و بسیاری از زوج های جوان به دنبال چاپ این نوع آلبوم برای ثبت خاطر
اگه به من بگن بعد از معدن سخت ترین کار چیه می گم دست شویی رفتن تو آپارتمان :/
شما تصور کن یه طرف اتاق خوبه یه طرفم حال و همه هم دقیقا نشستن :/ خوب گلاب به روتون چطور کارشو کنه خو.
تصور کن گلاب به روتون شماره دو داشته باشی خوب اونم صدا داره آبرو و حیثیت واسه آدم نمیمونه :/
اگه به من بگن بعد از معدن سخت ترین کار چیه می گم دست شویی رفتن تو آپارتمان :/
شما تصور کن یه طرف اتاق خوبه یه طرفم حال و همه هم دقیقا نشستن :/ خوب گلاب به روتون چطور کارشو کنه خو.
تصور کن گلاب به روتون شماره دو داشته باشی خوب اونم صدا داره آبرو و حیثیت واسه آدم نمیمونه :/
دانلود تمام آهنگهای مصطفی راغب با کیفیت بالا
Download Full Album Mostafa Ragheb
فول آلبوم کامل مصطفی راغب خواننده احساسی و خوش صدای کشور

قسمتی از متن آهنگ نرو:
داری میری و بارون جز دلم همه چی آروم~♬ ~ چی شده آخه این همه با من داری بد میشی ~♬ ~میری چشمام خیره به جادست واسه تو این فاصله سادست~♬ ~~♬ ~ چی شده حالا از منه عاشق داری رد میشی ~♬ ~
نرو که بی تو دلخورم نرو من بی تو میبرم~♬ ~~♬ ~من از غم زندگی پرم عزیز دلم ~♬ ~به دروی عادتم نده نرو نه حال من بده~♬ ~~♬ ~ تو بری

قسمتی از متن آهنگ نرو:
داری میری و بارون جز دلم همه چی آروم~♬ ~ چی شده آخه این همه با من داری بد میشی ~♬ ~میری چشمام خیره به جادست واسه تو این فاصله سادست~♬ ~~♬ ~ چی شده حالا از منه عاشق داری رد میشی ~♬ ~
نرو که بی تو دلخورم نرو من بی تو میبرم~♬ ~~♬ ~من از غم زندگی پرم عزیز دلم ~♬ ~به دروی عادتم نده نرو نه حال من بده~♬ ~~♬ ~ تو بری

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:

امیرعباس گلاب عرفان
دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب به نام عرفان
Amirabbas Golab - Erfan
ترانه : علی بحرینی ؛ موزیک : امیر عباس گلاب ؛ تنظیم : یاسین ترکی
+ متن ترانه عرفان از امیرعباس گلاب
ابری شدن را آسان گرفتم / باران گرفتو پایان گرفتم
در اوج اندوه در عمق دردم / حال و هوای عرفان گرفتم

ادامه مطلب
گلاب

بعد از سکنجبین بیشترین مصرف را در بین مردم در قدیم داشته و امروزه نیز مصرف فراوانی دارد. گلاب یکی از نوشیدنی های پرمصرف در طب سنتی است. گلاب طبع میانه تا حدودی رو به خنکی دارد. بنابراین برای اکثر افراد مصرف آن توصیه می شود و عارضه خاصی ندارد.
 طبیعت گلاب گرم است و مقوی معده، قلب، کبد و اعصاب بوده و آرامبخشی قوی به حساب می آید. به همین دلیل است که قدیمی ترها مصرف گلاب را در روزهای سخت و پرتنش لازم می دانستند. این مایع خوشبو و معطر تا حدو
#محسن_چاوشی در هر آلبوم تجربه‌ای نو برای خود و مخاطبانش می‌آفریند. هر آلبوم یک #قمار تازه برای اوست، هر چند برخلاف #قمارباز شعر مولانا معمولا او در این قمار نمی‌بازد. او حاضر به تکرار خودش نیست و این اگر چه بعضی مواقع خود من را هم می‌آزارد اما این باعث شده که در بلند مدت شاهد رشد در آثار محسن چاوشی باشیم.
ادامه مطلب
دانلود فول آلبوم ابی از سایت به موزیک
Ebi Full Album Download From YeTaraneh Website
مجموعه ای از آلبوم های زیبا و شنیدی ابی در یکجا
( کاری از گروه موسیقی به موزیک )

دوستان در این مجموعه بیشتر سعی شده آلبوم هایی قرار بگیره که کیفیت ۳۲۰ و نام اصلی ترک ها بر روی آهنگ ها قرار بگیره
امیدواریم از این مجموعه زیبا لذت ببرید و ما رو در تکمیل این آرشیو گرانبها یاری فرمایید
جهت دانلود آلبوم ها با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید
ادامه مطلب
این آلبوم همین طور که توی چند پست قبل گفته شد بیشتر درباره خود بکهیون و جنبه تاریک شخصیتشه(مگه بکهیون تاریک هم داریم؟)
بیشتر آلبوم آهنگ های اروم داشت و شاید فقط یک آهنگ بود که کمی نسبت به بقیه شاد تر میومد.
با اینکه آهنگ اصلی این آلبوم یون ویلیج بود اما من آهنگ دیموند و پیسو(مطمئن نیستم...درسته؟)رو بیشتر دوست داشتم.
این آلبوم شامل شش آهنگ بود که من اینجا بر اساس علاقه مندی های خودم ترتیب بندیشون کردم.
1-psycho
2-Ice Queen 
3-Diamond
4-Btcha
5-UN village
6-stay UP
امیدوارم
این آلبوم همین طور که توی چند پست قبل گفته شد بیشتر درباره خود بکهیون و جنبه تاریک شخصیتشه(مگه بکهیون تاریک هم داریم؟)
بیشتر آلبوم آهنگ های اروم داشت و شاید فقط یک آهنگ بود که کمی نسبت به بقیه شاد تر میومد.
با اینکه آهنگ اصلی این آلبوم یون ویلیج بود اما من آهنگ دیموند و پیسو(مطمئن نیستم...درسته؟)رو بیشتر دوست داشتم.
این آلبوم شامل شش آهنگ بود که من اینجا بر اساس علاقه مندی های خودم ترتیب بندیشون کردم.
1-psycho
2-Ice Queen 
3-Diamond
4-Btcha
5-UN village
6-stay UP
امیدوارم
جهت دانلود آلبوم مداحی حاج سید مجید بنی فاطمه کلیک کنید
دانلود آلبوم مداحی حاج سید مجید بنی فاطمه
دانلود نوحه با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰
آلبوم مداحی حاج سید مجید بنی فاطمه
این آلبوم شامل ۵ ترک به شرح زیر میباشد
۱ – نام حسین را که نوشتم قلم گریست (مناجات )
۲ – قلبم بی قراره (روضه)
۳ – توی دنیایی که دلها بی قراره (زمینه)
۴ – ای جان جانان یا سید العطشان (زمینه)
۵ – صدای پای عشقه (شور)
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
کانال تلگرامی صدف موزیک
ht
بچه هاااااااا کسیییی نمیخواد آلبوم بخرررررهههههه......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی مهمه.....
شاید بخوام آلبوم بگیرم....ادمین کانال گفته اگه 6 نفرو معرفی کنید براخریدآلبوم تخفیف میدم بیاااااییین تروخدااااااابه کمکتون نیازززز دارم.....
ادامه مطلب
سلام 
دوستان گلم
میریم سراغ دوست بی نظیرم علی رهما
علی رحمانی با لقب هنری علی رهما
متولد 23 بهمن سال 1374
هستش اهل کرج بسیار با استعداد و خوش سلیقه
از سال 90 موسیقی رو شروع کرده خودشم میخونه (رپ - هیپ هاپ - R&B)
هم آهنگسازی میکنه هم میکس و مستر میکنه
هم ساز میزنه پیانو گیتار
آهنگسازی و میکس و مستر هم
تدریس میکنه
تا الان نزدیک به 5 سال استودیو داره 
ناظر رکورد هم هست 
-- آلبوم پگاه
در استودیو علی رهما ضبط شده 
و میکس و مستر آلبوم با علی رهما بوده

آلبو
پدربزرگم
گلاب به روتون دشویی نمیره
نه که نخواد
نمی تونه
دیروز واسش سوند گذاشتن
ولی بعد دیگه درش آوردن
گفتن ببرین تا فردا
اگه تونست که هیچ
اگه نه شاید مشکل از کلیه ش باشه
الان یه خاندان
چشم انتظار دشویی پدربزرگ منن
و با اخبار لحظه ای داره پیگیری میشه :/
آلبوم دریا اولین آلبوم مسیح عدل پرور و آرش عدل پرور است و به نظر می‌ رسد با استقبالی که از تک آهنگ‌ های آنها شده، شاهد رکورد تازه‌ ای در فروش این آلبوم باشیم . کلیپ آهنگ موفق دریا را نیز می‌ توانید به صورت رایگان در این صفحه مشاهده و دانلود کنید . این آلبوم در تاریخ 25 اسفند به صورت رسمی منتشر می شود و می توانید آن را به صورت قانونی دانلود کنید . تیزر این آهنگ کار برادران بوشهری می باشد که خیلی از شما با آنها و کار های خارق العاده آنها آشنایی
آلبوم جعبه گل حدود 200 تصویر هست که برای زیباتر شدن و آسودگی شما، اون را به صورت ویدیویی زیبا همراه با موسیقی ایجاد کردم
و اکنون به صورت 3 فایل مجزا اماده دریافت است.
آلبوم جعبه گل شامل 3 بخش است:
بخش 1 : تصاویر جعبه گل های ساده مستطیل شکل
بخش 2: تصاویر جعبه گل های قلبی
بخش 3: تصاویر متنوعی از جعبه گل ها

نکته:به خاطر امنیت کار، مجبور شدم کارم را قفل گذاری کنم. به همین خاطر فقط بر روی لپ تاپ و کامپیوتر قابل اجراست.
لطفا بعد از دانلود، فایلها را فقط روی
گلشن دیداردارد جمعه های انتظار/مجمع ابراردارد جمعه های انتظار/ای خوش آن صبحی که باشدجلوه گاه برفرج/عاشق بسیاردارد جمعه های انتظار/درتکاپوی وصالش صبح وشب آماده باش/زمزم ایثاردارد جمعه های انتظار/اشک چشمان بهاری جاری بامعرفت/شیعه بسیار داردجمعه های انتظار/جمکران حضرت اومملو ازعاشقان/پیرو بیدارداردجمعه های انتظار/ازبر روز ظهورش زمزم آمادگی است/این همه آثاردارد جمعه های انتظار/با بصیرت سوی دریای ولایت پاگذار/ازبرش سرداردارد جمعه های انتظ
آلبوم بی‌نام از محسن چاوشی ، با نام سابق قمارباز، نام دهمین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است. این آلبوم که شامل ۱۱ قطعه است، با آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی محسن چاوشی و اشعاری برگرفته از مولانا، سعدی، وحشی بافقی و فصیح الزمان شیرازی، دوم دی ۹۸ منتشر شد.
دانلود رایگان آلبوم بی نام محسن چاوشی کیفیت 128 از آپلودبوی
دانلود رایگان آلبوم بی نام محسن چاوشی کیفیت 320 از آپلودبوی
عوامل تولید
خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده: محسن چاوشی
تهیه‌کنن
کمپوت_سیب دسر یا عصرانه خوشمزه ای که برای تهیه ش فقط به سیب کمی اب و شکر نیاز داریم و گلاب برای مطبوع کردنش ،ک البته من گلاب نمیریزیم چون سیب خودش ب تنهای عطر دارهی‌ نکته خوبی هم ک داره اینکه چون مدت پختش زیاد نیست ویتامینش نسبت ب میوه خام کمتر نیست.

ادامه مطلب
دانلود فول آلبوم فاطمه مهلبان
Download Full Album Fatemeh Mehlaban
[ دانلود کامل فول آلبوم به صورت یکجا و تکی  از شهر موزیک ]

فول آلبوم فاطمه مهلبان

« درباره فاطمه مهلبان بیشتر بدانید »

فاطمه مهلبان خواننده مازندرانی گویا ایشان متولد دهه ۷۰ بوده
و در خوانندگی چیره دستی تواناست و از نمونه کارها و فعالیت های بی نظیری تا به اینجا از خود نشون داده
این خواننده جوان و خوش صدا به تازگی مورد استقبال بسیاری از عموم در فضای مجازی قرار گرفته
شما میتوانید فول آلب
طرح لایه باز برچسب گلاب (اندازه 10*6.5 سانتی متر)
دسته: فایل های لایه باز و PSDبازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 5968 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1
گلاب لیبل برچسب جدید گلاب برچسب عرقیات دارویی لیبل و مارک عرقیات گیاهی مارک روی شیشه عرقیات برچسب لایه باز عرقیات

طرح لایه باز برچسب گلاب
اندازه 10*6.5 سانتی متررزولیشن 300
مناسب برای چاپ
حالت cmyk
برنامه مورد نیاز فتوشاپ
قابل ویرایش

برچسب ها : گلاب لیبل , برچسب جدید گلاب , برچسب عرقیات دارویی , لیبل و
همیشه کارنامه مهر و آبان شاهد بدترین نمرات کل سال تحصیلیه:)از من که گذشت ولی گلاب حماسه ای آفریده که اصلا ما هیچ ما نگاهمیگم گلاب واقعا چطور تونستی شش بشی اخه؟‌وی خودش در کارنامه صفر مستقیم داشت ولی خواهرش نمی دانست !( یک بیست داشتم وبعد به صورت تشویقی معلممون  یک صفر هم بهم کادو داد( مدیونین فکر کنین شیطنتی در کار بوده، من بچه شدیدا اروم که نه نا ارومی بودم)، فکر کنین میانگینم تو کارنامه شد ده)کمترین نمره شما چند بود؟؟
دانلود کاملترین فول آلبوم مهراد جم یکجا فایل زیپ پخش آنلاین
دانلود فول آلبوم مهراد جم شامل آهنگ های جدید و قدیمی مهراد جم با کیفیت 320 و 128 بصورت یکجا و فایل زیپ بطور کاملا اختصاصی از وب سایت رز موزیک.
لطفا این پست رو لایک کرده و رز موزیک رو به دوستان خودتون معرفی کنین.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد و شما می تونین به تمام آهنگ های مهراد جم دسترسی داشته باشین.
"فایل زیپ در انتهای پست"
ادامه مطلب
دانلود کاملترین فول آلبوم مهراد جم یکجا فایل زیپ پخش آنلاین
دانلود فول آلبوم مهراد جم شامل آهنگ های جدید و قدیمی مهراد جم با کیفیت 320 و 128 بصورت یکجا و فایل زیپ بطور کاملا اختصاصی از وب سایت رز موزیک.
لطفا این پست رو لایک کرده و رز موزیک رو به دوستان خودتون معرفی کنین.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد و شما می تونین به تمام آهنگ های مهراد جم دسترسی داشته باشین.
"فایل زیپ در انتهای پست"
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام گریه کن
در این ساعت برای شما عزیزان موزیک مندانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام گریه کن را با کیفیت عالی بهمراه متن ترانه قرار دادیم امیدواریم لذت ببرید

متن آهنگ یوسف زمانی - گریه کن
ادامه مطلب
ماسک گلاب برای درمان بیماری‌های پوستی

برای افراد با پوست خشک ترکیب گلاب و گلیسیرین برای درمان بیماری‌های پوستی بخصوص اگزما و دراماتیت بسیار توصیه می‌شود و کمک می‌کند تا دیگر پوستتان خشک نشود. همچنین ترکیب این دو ماده در درمان التهاب و از بین بردن قرمزی پوست هم تاثیرگذار است. برای این منظور یک بطری 200 تا 250 میلی‌لیتری از گلیسیرین را داخل یک کاسه ریخته و 100 میلی‌لیتر گلاب و دو قاشق غذاخوری آب لیمو به آن اضافه کنید و کاملا با هم مخلوط کنی
در اینبخش بیوگرافی امیرعباس گلاب خواننده معروف و پرطرفدار و بی حاشیه دنیای موسیقی را مرور میکنیم. اوج شهرت او با خواندن تیتراژ سریال پربیننده ستایش بود، از دیگر موزیک هـای شنیدنی او میتوانیم ترانه بخشش با همراهی حمید صفت رپر جنجالی را نام ببریم، در ادامه با امیر عباس گلاب بیشتر آشنا می‌شویم، همچنین فهرست موزیک ها و اینستاگرام وی را نیز مرور میکنیم.

ادامه مطلب
لاب از تقطیر گلبرگهای گل محمدی با بخار ساخته می‌شود. گلاب ماده‌ای معطر
است و گاهی اوقات به عنوان یک عطر ملایم به عنوان جایگزین عطرهایی که حاوی
مواد شیمایی هستند، استفاده می‌شود.در این مقاله با خواص بی نظیر گلاب برای
سلامتی بدن آشنا می شوید.گلاب از هزاران سال پیش مورد استفاده
بوده است. ظاهرا منشا معرفی و استفاده از آن کشور ایران است. این ماده بطور
سنتی در محصولات زیبایی، غذایی و نوشیدنیها مورد استفاده است. همچنین گلاب
خواص بسیاری برای س
گلاب به صورت سنتی در تهیه غذا و نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از آن می توان برای مراقبت زیبایی یا پوست استفاده کرد. گلاب حاوی آنتی اکسیدان های قدرتمندی است و از خواص ضدعفونی کننده، ضد باکتری، ضد پیری و ضد التهاب سود می برد. در ادامه با برخی از فواید گلاب برای پوست، مو و سلامت کلی بیشتر آشنا می شویم.تونر عالی برای پوست خشکگلاب یک تونر (مایع آرایشی برای پاکسازی پوست و باز کردن منافذ آن) خوب، به ویژه برای پوست های خشک است. این محصول
کمپوت_سیب دسر یا عصرانه خوشمزه ای که برای تهیه ش فقط به سیب کمی اب و شکر نیاز داریم و گلاب برای مطبوع کردنش ،ک البته من گلاب نمیریزیم چون سیب خودش ب تنهای عطر دارهی‌ نکته خوبی هم ک داره اینکه چون مدت پختش زیاد نیست ویتامینش نسبت ب میوه خام کمتر نیست.

ادامه مطلب
گل گلاب Damask rose

گل محمدی یا همان گل گلاب یک رز هیبریدی است . جنس رز به خانواده رزاسه تعلق دارد که دارای بیش از 250 گونه و 10000 واریته هیبریدی مختلف است . برخی از ارقام آن ، رز زینتی هستند ، در حالی که بسیاری از آنها در مقیاس صنعتی برای استخراج و تولید اسانس و ترکیبات متفاوت استفاده می شوند.
ایران خواستگاه و مرکز تنوع انواع واریته های گل محمدی است . این کالتیورها در قرن هفدهم از ایران به بلغارستان منتقل شد ژنوتیپ مناطق اصفهان،مشابه ژنوتیپ های کشور
گلاب پاش مسی میناکاری اسماعیلی 15 سانتی متر از ظروف زیبا و خاص صنایع دستی اصفهان است که به شما امکان می دهد تا چیدمان های خاصی برای ویترین منزلتان بوجود آورید. گلاب پاش میناکاری می تواند بصورت کاربردی نیز استفاده گردد. طرح اسلیمی گلاب پاش مسی میناکاری شده اثر اسماعیلی نشان از هویت و هنر ایرانی دارد. کیفیت ظروف میناکاری اسماعیلی بالاست و این برند در بین علاقه مندان به هنر های صنایع دستی ایرانی داخل و خارج کشور شناخته شده است. خرید اینترنتی
شما کاربر هر یک از اپراتورهای تلفن همراه باشید، در حالت پیش فرض در صورت تماس با خط شما، برای فرد منتظر در پشت خط صدای بوق ساده پخش می شود.
حال شما با استفاده از خدمات آهنگ پیشواز (آوای انتظار) و انجام تنظیمات بسیار ساده متناسب با اپراتور تلفن همراه خود (همراه اول، ایرانسل)، می توانید آهنگ، ترانه و یا موسیقی مورد علاقه خود را برای مخاطبان خود در حالت انتظار پخش کنید.

قراردادن آهنگ پیشواز چندین مزیت دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره
بوتاکس چگونه عمل می کند ؟
بوتاکس یکی از علل زمینه ای خطوط اخم، پاکلاغی و پیشانی را مورد هدف قرار می دهد – انقباضات عضلانی مکرر ناشی از اخم کردن، تمرکز کردن، لبخند زدن و بالا بردن ابرو در طول سالها. پزشک شما به درون این عضلات بوتاکس را تزریق می کند تا به طور موقت فعالیت عضلانی را کاهش دهد. شما به تدریج متوجه صاف شدن قابل مشاهده خطوط اخم بین ابروها، خطوط پاکلاغی (کناره خارجی چشم) و خطوط پیشانی خود خواهید شد

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR

ماسک گلاب

ماسک گلاب برای پوست صورتگلاب علاوه بر خواص خوراکی که دارد به عنوان ماسک صورت برای طراوت و زیبایی پوست هم استفاده می‌شود. ماسک گلاب در درمان آکنه و لک نیز مفید است.گلاب که از تقطیر گل محمدی به دست می‌آید از گذشته تاکنون در موارد مختلفی استفاده شده است. از معطر کردن دم‌نوش‌ها گرفته تا طراوت بخشیدن به پوست و مو. گلاب با خاصیت آنتی‌اکسیدانی که دارد می‌تواند به عنوان ماسک صورت تاثیر فوق‌العاده‌ای بر پوست داشته باشد. همچنین گلاب

ماسک گلاب

ماسک گلاب برای پوست صورتگلاب علاوه بر خواص خوراکی که دارد به عنوان ماسک صورت برای طراوت و زیبایی پوست هم استفاده می‌شود. ماسک گلاب در درمان آکنه و لک نیز مفید است.گلاب که از تقطیر گل محمدی به دست می‌آید از گذشته تاکنون در موارد مختلفی استفاده شده است. از معطر کردن دم‌نوش‌ها گرفته تا طراوت بخشیدن به پوست و مو. گلاب با خاصیت آنتی‌اکسیدانی که دارد می‌تواند به عنوان ماسک صورت تاثیر فوق‌العاده‌ای بر پوست داشته باشد. همچنین گلاب
چند روز پیش بکهیون عضو اکسو اینستاگرامش رو اپدیت کرده و عکس مرموزی همراه با کپشن مرموز تر گذاشته..
توی این عکس گردنی وجود داشت که روی اون چند کلمه بود.....اما نمیشد فهمید که تتو هست یا تتوی موقته...به همین دلیل تا روز ها سر این بخش بود که معنی یا اصلا مفهوم این تتو چی هست....در حالی که باید به مفهوم عکس پی میبردیم به طرف یه چیز جزیی حرکت کردیم....به هر حال بگذریم....
این عکسی بود که توی پیجش اپدیت کرد
و اما کپشن اون که نوشته بود«به زودی».....
خب من توی چند
  آلبوم افسانه چشم هایت از همایون شجریان و علی رضا قربانی میباشد. خرید اینترنتی آلبوم همایون شجریان و علی رضا قربانی به صورت قانونی کار بسیار زیبایی است. زمانی که شما به صورت دانلود غیر رایگان آلبوم افسانه چشمهایت را خرید می کنید، در واقع رضایت خواننده و سازندگان را کسب کرده اید که از اثر آنها استفاده کنید. مشکل اخلاقی این کار این است که شما فرهنگ نادرستی را در میان جامعه رواج خواهید داد و قطعا زمانی که نزدیکان و یا حتی فرزندان شما این کار اش
فواید گلاببسیاری از بیماری های دهان و دندان با استفاده از گلاب قابل درمان است. این عرق التهابات و مشکلات لثه را تسکین می دهد و در درمان آن ها بسیار موثر است. گلاب دندان ها را تقویت می کند و درد لثه ناشی از دندان درد را تسکین می دهد. علاوه بر این گلاب می تواند در درمان بوی بد دهان موثر است. برای رفع این مشکل می توانید از گلاب به عنوان دهان شویه استفاده نمایید.درمانگران طب سنتی برای افزایش استحکام و تقویت لثه قرقره گلاب را توصیه می‌کنند. آنها بر ا
دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب عرفان
ترانه: علی بحرینی | موزیک: امیر عباس گلاب | تنظیم: یاسین ترکی
Download New Music By Amir Abbas Golab – Erfan With Direct Links

آوا موزیک -> امیر عباس گلاب

برای دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب عرفان به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب

ماسک گلاب
با استفاده از این ماسک هایی که در این مقاله آمده، آرامش و انرژی را به پوست خود هدیه کنید.
ماسک گلاب برای پوست صورتگلاب علاوه بر خواص خوراکی که دارد به عنوان ماسک صورت برای طراوت و زیبایی پوست هم استفاده می‌شود. ماسک گلاب در درمان آکنه و لک نیز مفید است.گلاب که از تقطیر گل محمدی به دست می‌آید از گذشته تاکنون در موارد مختلفی استفاده شده است. از معطر کردن دم‌نوش‌ها گرفته تا طراوت بخشیدن به پوست و مو. گلاب با خاصیت آنتی‌اکسیدانی که د
لینک های دانلود آلبوم جعبه گل

نسخه کامل

آلبوم جعبه گل- بخش 1http://s2.picofile.com/file/8373619250/Album_1_Part_1.exe.html

آلبوم جعبه گل- بخش 2http://s2.picofile.com/file/8373620234/Album_1_Part_2.exe.html

آلبوم جعبه گل- بخش 3http://s3.picofile.com/file/8373621892/Album_1_Part_3.exe.html

نسخه تست رایگان
http://s5.picofile.com/file/8374749192/Album_1_Test.exe.html

دانلود فول آلبوم فرزاد فرخ به صورت یکجا با کیفیت 320
دانلود تمام آهنگ های اجرا شده و آرشیو کامل فرزاد فرخ
موزیک های فرزاد فرخ به صورت یکجا و تکی یه همراه بیوگرافی کامل این خواننده محبوب ایرانی و متن آهنگ ها
دانلود فول آلبوم فرزاد فرخ
Download Full Album By ” Farzad Farokh ” With Direct Link

ادامه مطلب
برگی از هزاران
ایران جزو ۲۰ کشور برتر جهان ازلحاظ طول خطوط ریلی است
۱۷۰ سال از احداث اولین خطوط ریلی در ایران می‌گذرد. مجموع خطوط ریلی در طول ۱۳۰ سال حکومت‌های پیش از انقلاب ۴۶۰۰ کیلومتر بود. این عدد که بدون احتساب خطوط فرعی و عملیاتی است در دوره جمهوری اسلامی به ۸۶۰۰ کیلومتر رسید و رشد نزدیک به دو برابری را نشان می‌دهد.
می‌توانید این لوح را از بسته نمایشگاهی برگی از هزاران سایت نو+جوان دریافت کنید.

جایی از قول یک نویسنده خواندم یا شاید دیالوگ فیلم بود که می گفت: تو ۳۰ سالگی تازه می فهمی زندگی درباره چیه و از یه استراحت کوتاه لذت می بری...
فکر کنم سال های نزدیک ۳۰ هم با تقریب خوبی همینطور باشند، برای همین حس می کنم تنها چیزی که در روز تولدم نیاز دارم این است که مرخصی بگیرم و در خانه بمانم!
.
 سه سال پیش را یادم هست، که زنگ زدم به تنها مغازه موسیقی نزدیک محل کارم و پرسیدم آلبوم جدید قربانی را آورده اند یا نه، گفت آره. از رئیسم یک ساعت مرخصی گرفت
فیلم اهنگ الله الله میایه بوی گلاب میاید
اهنگ الله الله میایه علی براتی
دانلود اهنگ الله الله میآید بوی گلاب میایه خانه جارو کنید داماد ما

دانلودآهنگ الله الله میایه بوی گلاب میاید

اهنگ الله الله میایه از یونس اسماعیلی
دانلود اهنگ الله الله میایه از یونس اسماعیلی
دانلود اهنگ الله الله غریبم ای یار
دانلود اهنگ الله الله میآید بوی گلاب میاید خانه جارو کنید داماد ما
 کد آهنگ پیشواز همراه اول مهدی رسولی (مداحی ترکی و فارسی) با پخش آنلاین
آوای انتظار همراه اول مهدی رسولی فول آلبوم با پخش آنلاین
 Code Pishvaz Hamrahe Aval Mehdi Rasooli » Full
Album 
کد پیشواز تمام نوحه های مهدی رسولی برای همراه اول

ادامه مطلب
جمعه هابرچشم شیعه اشکهای انتظار/گریه برمهدی نماید بانوای انتظار/ازفراق یوسف حق مثل یعقوب زمان/زمزم اصلاح دارد این صفای انتظار/حضرت مهدی امید کردگار واهل بیت/میدهد برجان شیعه اوولای انتظار/مژده روز ظهورش پرشده اندرجهان/مستجاب حق بگرددچون دعای انتظار/ریشه کن سازد ولایت کل بنیادستم/این بود از بهردنیا آن عطای انتظار/انقلاب کشورما برظهورش آمده/تادهدپایان زیبابر ندای انتظار/رهبرفرزانه ما نائب صاحب زمان/شیعیان را مرهم دل با رضای انتظار/درظهو
گزینه پیشنهادی من قاطره قاطر ، میفهمی قاااطر:/به بابا میگم ماهی 60 لیتر بنزین کافیه ؟؟ میگه آره تقرببا منتها هفتگی :/گفتم از این هفته پنج صبح بیدارتون میکنم که پیاده برین سرکاربه گلاب هم گفتم راه حلش فقط قاطره!آخه یعنی چی واقعا، تازه تلویزیون هم از رضایت مردم ویدیو و اخبار منتشر کرده...الان استان ما که مترو نداره، بی آرتی هم نداره ،حتی اتوبوس هم در سطح گسترده نداره تکلیف ما چیست عایا؟؟بیرون رفتن غیر ضروری نیست اما حداقل روزانه گلاب حدودا 20کیل
گفت هفته‌ی پیش سراغ عکس‌هایش را گرفته. پسرش را وادار کرده آلبوم را بیاورد و عکس‌ها را یکی‌یکی نشانش بدهد. سرآخر، یکی را برای اعلامیه‌ی ترحیمش انتخاب کرده. قلبم از درد مچاله شد. تماشای کسی که روزگاری که خیلی هم دور نیست، آن‌جور باجذبه و ابهت بود و حالا ضعیف و نزار، روی تخت چشم‌انتظار مرگ دراز کشیده از توانم خارج بود. به میم گفتم برویم.
پس از سال ها انتظار بالاخره Slim Shady برگشته!
Eminem در تاریخ : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، تصویر بالا را در پیج اینستای خود پست کرد و این تصویر حاکی از این بود که Eminem ریش های خود را زده است.
چند ماه قبل از اینکه این عکس در پیج اینستای وی پست شود، او یک ویدئو به اشتراک گذاشت که به آلبوم Slim Shady Lp2 اشاره داشت.
و پس از انتشار این عکس که او ریش های خود را زده است، فکر ها به سوی آلبوم جدید وی، یعنی: Slim Shady Lp2

ادامه مطلب
دانلود آلبوم ایوان بند – عالیجناب
Download New Album Evan Band – Alijenab
(این آلبوم دارای مجوز پخش رایگان از صاحب اثر میباشد)

دانلود آلبوم ایوان بند عالیجناب

متن آهنگ عالیجناب

عشق با توام کولی هرجایی اول میکشونی کنج تنهایی بعد خودت واسم میخونی لالایی
عشق با یه آهنگ توی گشت شبونه گاهی حتی با یه عطر زنونه پیدات میشه با هر بهونه
آهای عالیجناب عشق فرشته عذابش حریف تو نمیشه این قلب بی صاحابش
منو دیوونه میخوای تو اینجور
دانلود آلبوم ایوان بند – عالیجناب
Download New Album Evan Band – Alijenab
(این آلبوم دارای مجوز پخش رایگان از صاحب اثر میباشد)

متن آهنگ عالیجناب

عشق با توام کولی هرجایی اول میکشونی کنج تنهایی بعد خودت واسم میخونی لالایی
عشق با یه آهنگ توی گشت شبونه گاهی حتی با یه عطر زنونه پیدات میشه با هر بهونه
آهای عالیجناب عشق فرشته عذابش حریف تو نمیشه این قلب بی صاحابش
منو دیوونه میخوای تو اینجور

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها